eriino@eriino.sk +421 902 402 260

Fotoslužby

Akcie

Zdokumentovanie a zachytenie jedinečných záberov z vašich akcii na pamiatku neopakovateľných chvíľ vo vašom živote. Či už máte firmu a radi by ste mali zdokumentovaný firemný večierok, maturujete a čaká vás stužková slávnosť, športujete a čakajú vás preteky alebo sa len bavíte na žúrke, pri každej udalosti môžete využiť moje služby.

 

Akt / Glamour

Akt a Galmour ma za úlohu vyzdvihnúť krásu ľudského tela. Umelecká fotografia môže byť aj výborný darček pre vašu polovičku, alebo ako pamiatka na vaše mladé telo. Krásne fotografie môžu vzniknúť aj v páre so svojim partnerom. Možnosť fotenia v štúdiu alebo aj exteriéri všetko je na vašom výbere. Nechajte si zachytiť krásu vášho tela aj vy a uchovajte si peknú pamiatku na mladosť.

 

Cinemagraph

Tento termín bol vytvorený v USA konkrétne fotografom Kevinom Burgom a fotografkou Jamie Beck, začiatkom roku 2011. Ide vlastne o spojenie videa a fotky vo formáte GIF. Niekedy sa človek až čuduje akú môže mať GIF kvalitu. Cinemagraph som si vyskúšal aj ja a pravdepodobne som ako prvý na Slovensku vytvoril celú sériu snímok cinemagraphu a prvú svadobnú snímku tohto druhu na Slovensku.

 

Ľudia

Portrétová fotografia, je určená pre ľudí čo sa potrebujú prezentovať, či už nafotením book-u pre modelingové agentúry, preukážky a podobne. Taktiež môžete nafotením portrétových fotografií spraviť radosť sebe či svojmu blízkemu a použiť ho ako veľmi pekný darček.

 

Reklamná fotografia

Pre všetkých, ktorí potrebujú propagovať svoje výrobky alebo služby je určená kvalitná reklamná fotografia. Dobre urobená reklamná fotografia môže rozhodnúť o tom či sa zákazník rozhodne pre vás, využije vaše služby alebo kúpi váš produkt. Fotografia zákazníkom povie viac ako kvantá nezaujímavého textu, práve preto je tak často využívaná v propagačných materiáloch. Pri fotografovaní tohto druhu sa v maximálnej miere snažím vyhovieť zákazníkom a splniť ich priania.

 

Rodina a deti / Budúce mamičky

Tehotenské a rodinné fotografie patria medzi tie najkrajšie všeobecne. Zachytávajú najkrajšie okamihy vo vašom živote. Fotografia má moc zastaviť čas a tak pomocou nej si môžete kedykoľvek pripomenúť najkrajšie chvíle so svojimi blízkymi. Chvíle keď vo vás rastie nový život, chvíle keď vaše dieťa robí prvé kroky, chvíle keď oslavujete svoje životné jubileum sa už opakovať nebudú a práve preto je tu možnosť si ich nechať zvečniť.

 

Svadba

Svadobný deň je neopakovateľný vo vašom živote, plný radosti a prekvapení. Pristupujem ku každému páru individuálne a snažím sa ich čo najlepšie spoznať aby ich výsledné fotografie aj po rokoch vzbudili úsmev na tvári a príjemné pocity. Vždy mi ide o to, aby fotografie boli kreatívne a vystihovali ľudí na fotke. Rád skúšam nové veci a žiadnemu dobrému nápadu nepoviem nie.

 

Ostatné

Nekomerčná - voľná tvorba, aj tento druh fotografie má miesto v mojom portfóliu. Snímky fotené pre radosť.


Tehotenské
a rodinné fotografie

Zastavte čas a nechajte si zvečniť tie najkrajšie chvíle, ktoré sa už nebudú opakovať, chvíle keď vo vás rastie nový život, váš drobček robí prvé kroky, oslavujete svoje životné jubileum...


Svadobné fotografie

Svadobný deň je neopakovateľným dňom
vo vašom živote. Ku každému páru pristupujem individuálne, aby výsledné fotografie aj
po rokoch vzbudili príjemné pocity a spomienky.


Spolupráca